Współpraca

by Home on the Hill

O blogu:

Home on the Hill to blog lifestylowy, w którym często poruszane są tematy dotyczące wnętrz i pięknego designu, ale nie tylko. To miejsce powstało po to, aby pachnieć domem, świeżo upieczonym ciastem, by pokazywać to co nas zachwyca i inspiruje. Bardzo dbamy zarówno o treść jak i oprawę graficzną, nasz blog słynie z pięknych zdjęć.
TEMATYKA
Nasz blog odwiedza wielu stałych czytelników, głównie kobiet w przedziale wieku 25-44 lata, o podobnych zainteresowaniach, które tak jak ja, lubią łapać chwile, doceniać to co się ma, dbać o swój dom. Otaczać się pięknymi rzeczami oraz cieszyć macierzyństwem. Osoby odwiedzające naszą stronę często poszukują tu rożnych kreatywnych inspiracji i porad. Dlatego też cały czas staramy się rozwijać bloga, dbać o jakość, rzetelność, tak aby stanowił źródło ciekawych pomysłów, artykułów i był świetną bazą inspiracji.
 

 Współpraca na blogu:

Blogowanie to nasza pasja. W to co robimy wkładamy całe swoje serce i podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie. Wiemy, że nasza strona, to jednocześnie nasza wizytówka. Bardzo lubimy odkrywać nowe firmy, prezentować czytelnikom rzeczy, które nas zachwyciły, promować przedmioty zgodne z naszą estetyką.

kampanie

Statystki za ostatni miesiąc:

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z firmami i markami, których produkty i idee wpasowują się w tematykę naszego bloga, są zgodne z naszym stylem życia. Promujemy na blogu tylko takie rzeczy i pomysły, które nas zachwycają, które lubimy, i które z przyjemnością możemy polecić.

 

Możliwe formy współpracy:

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, czym bardziej kreatywne tym lepiej. Mamy głowy pełne pomysłów, więc na pewno razem wymyślimy coś fantastycznego.
 
Przykładowe formy współpracy
– wpis sponsorowany
– testy produktów i recenzję
– konkursy
– przygotowanie kreatywnego DIY
– sesja zdjęciowa produktu
– przegotowanie katalogu produktowego
– reklama w Przewodniku inspiracji
Do każdej współpracy podchodzimy w indywidualny, rzetelny i profesjonalny sposób. Wszystkie posty na naszej stronie są przygotowywane bardzo dokładnie, starannie, zarówno jeśli chodzi o tekst, zdjęcia jak i całą oprawę graficzną. W to co robimy wkładamy mnóstwo pasji i energii bo jakość jest dla nas niezwykle ważna.

Kontakt

W sprawie współpracy i pytań proszę o kontakt na maila: ola.papinska@gmail.com

Masz pomysł, ideee, świetny produkt? Pisz – na pewno razem coś wymyślimy!

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej