fbpx

Kontakt

by Home on the Hill

O blogu:

Home on the Hill to blog lifestylowy, w którym często poruszane są tematy dotyczące wnętrz i pięknego designu, ale nie tylko. To miejsce powstało po to, aby pachnieć domem, świeżo upieczonym ciastem, by pokazywać to co nas zachwyca i inspiruje. Bardzo dbamy zarówno o treść jak i oprawę graficzną, nasz blog słynie z pięknych zdjęć.
TEMATYKA
Nasz blog odwiedza wielu stałych czytelników, głównie kobiet w przedziale wieku 25-44 lata, o podobnych zainteresowaniach, które tak jak ja, lubią łapać chwile, doceniać to co się ma, dbać o swój dom. Otaczać się pięknymi rzeczami oraz cieszyć macierzyństwem. Osoby odwiedzające naszą stronę często poszukują tu rożnych kreatywnych inspiracji i porad. Dlatego też cały czas staramy się rozwijać bloga, dbać o jakość, rzetelność, tak aby stanowił źródło ciekawych pomysłów, artykułów i był świetną bazą inspiracji.

Kontakt

We wszelkich sprawach proszę o kontakt na maila: ola.papinska@gmail.com

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej