fbpx

FILM – Przytulna sypialnia z garderobą i klasyczna łazienka, czyli HOME TOUR po naszym domu cz. 2.

by Home on the Hill
home tour sypialnia z garderobą  i łazienka

home tour sypialnia z garderobą i łazienka

Dziś zapraszam Was na kolejny Home Tour po naszym domu. Tym razem zabiorę Was na piętro i opowiem o naszej łazience, sypialni, a także po raz pierwszy pokażę Wam naszą garderobę. Pozwiedzamy nasze kąty, opowiem Wam o różnych zastosowanych przez nas materiałach, o ciekawych rozwiązaniach i rzeczach, z których naprawdę jestem zadowolona. Będzie się działo, zapraszam!

Cieszę się ogromnie, że przypadły Wam do gustu nasze filmy. Ze wszystkich, które do tej pory powstały, zdecydowanie największą popularnością cieszyła się pierwsza część HOME TOUR – witajcie w naszym domu, gdzie pokazywałam Wam parter naszego domu. Mam nadzieję, że kontynuacja wycieczki po naszych czterech kątach Wam się rownież spodoba. Niejednokrotnie pokazywałam Wam nasze wnętrza na zdjęciach, ale myślę, że na filmie to wszystko zupełnie inaczej wygląda. W dodatku postanowiłam zaprosić Was do pomieszczania, które do tej pory nigdy  nie było prezentowane na blogu. Znów będziemy trochę myszkować, zaglądać we wszystkie kąty;) Opowiem Wam o moich założeniach projektowych i planach na kolejne zmiany w naszym domu.

Przytulna sypialnia z garderobą i klasyczna łazienka, czyli HOME TOUR po naszym domu – FILM

Życzę Wam miłego oglądania! Koniecznie dajcie znać, jak Wam się tym razem ten film podobał, jakie macie wrażenia, a może jakieś sugestie? Zasubskrybujcie również nasz kanał, bo szykujemy już kolejne inspirujące treści, których nie możecie przegapić:)

KLIK—> Przytulna sypialnia z garderobą i klasyczna łazienka, czyli kolejny HOME TOUR po naszym domu

Ściskam Was ciepło!


Zobacz również

Jak sprytnie zaaranżować kuchenną przestrzeń? FILM

Zobacz również

2 komentarze

Justyna Podolska 17 lutego, 2021 - 1:31 pm

Piękny wpis, bardzo dobrze mi się go czytało, treść – pierwsza klasa, piękny blog 🙂

Odpowiedz
Eryk Wroński 26 lutego, 2021 - 10:30 am

Super filmik przyjemny bardzo w oglądanie – świetny blog!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej