fbpx

Jak pięknie mieszkać? 5 książek o wnętrzach, które koniecznie musisz poznać! FILM

by Home on the Hill

Dziś mam dla Was mnóstwo wnętrzarskich inspiracji. Jeśli chcecie pięknie mieszkać, to koniecznie musicie poznać te 5 książek! Pokażę Wam najciekawsze projekty, urządzimy sobie wycieczkę po inspirujących mieszkaniach, porozmawiamy o różnych stylach. Jestem pewna, że odnajdziecie tu mnóstwo ciekawych pomysłów!

Na naszym kanale czeka już nowy film. Mam w nim dla Was same perełki. Te książki o wnętrzach są wielką kopalnią inspiracji, ale też kryją w sobie wiele ciekawych historii. To nie są tylko i wyłącznie zdjęcia, ale  to też dyskusja nad korelacją pomiędzy człowiekiem a budynkiem, to historie o tym, co sprawia, że czujmy się u siebie dobrze, to też w końcu projekty w duchu eko, które zachwycają, a jednocześnie dbają o środowisko. Mam ogromną nadzieję, ze wybierzecie się razem ze mną w tę niezwykłą wnętrzarską podróż, że odkrywanie tych czytelniczych pozycji sprawi Wam dużo radości.

Jak zwykle zachęcam Was do zasubskrybowania naszego kanału na YOUTUBE i życzę miłego oglądania!:)

KLIK—> JAK PIĘKNIE MIESZKAĆ? 5 książek o wnętrzach, które koniecznie musisz poznać!


Kochani, każda Wasze opinia jest dla mnie na wagę złota, więc koniecznie dajcie znać, jak Wam się film podobał. Czekam na Wasze wskazówki i już szykuję kolejne inspirujące materiały. Uściski!

Zobacz również

4 komentarze

MArysia 28 stycznia, 2021 - 1:14 pm

Super! Nie wszystkie z nich znałam, na pewno uzupełnię domową bibliotekę 🙂

Odpowiedz
Tomasz Borucki 28 stycznia, 2021 - 1:58 pm

Super, że powstało takie zestawienie, bardzo dobry wpis, pozdrawiam 🙂

Odpowiedz
Karolina Barska 29 stycznia, 2021 - 8:52 am

Piękne zestawienie, jestem ciekawa tych propozycji i z pewnością po nie sięgnę :).

Odpowiedz
patryycjaa 9 czerwca, 2021 - 9:18 am

Tytuły książek zanotowane. Z pewnością przeczytam. Mam nadzieję, że po lekturze będzie mi łatwiej urządzić salon.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej