fbpx

Nasz dom w świątecznej odsłonie.

by Home on the Hill

Dziś niosę garść kadrów, mam dla Was mnóstwo zdjęć. Dawno nie było takiego wpisu, gdzie zamiast słów to one opowiadają historię. Mam trochę migawek, nasz dom świątecznie udekorowany. Proste ozdoby, zapach pomarańczy, światełka i choinka na środku – to wszystko jak zwykle  tworzy magiczną atmosferę. Te same ozdoby, które wyciągamy już od lat, ulubione bombki i zawieszki, ręcznie robione stroiki, a w starej niebieskiej kance świeże gałązki sosny. W kuchennej puszce pysznią się pierniczki udekorowane przez dzieci, w oknach świecą gwiazdy, w kominku ogień, jest pięknie. Dokładnie tak, jak być powinno – spokojnie, radośnie i nastrojowo. Zapraszam na nasze migawki, garść zdjęć z naszego świątecznego domu.


Kochani,

Życzę Wam, aby te nadchodzące święta były szczęśliwe, pełne beztroski i uśmiechu. Abyście odpoczęli, nabrali pozytywnej energii, przeżyli rodzinne chwile. Biesiadujcie, śpiewajcie kolędy, kontemplujcie te magiczne chwile. Bądźcie zdrowi, radośni i szczęśliwi. Tego wszystkiego życzę Wam z całego serca. Wesołych Świąt!


 

Zobacz również

7 komentarzy

Agnieszka K. 23 grudnia, 2020 - 2:35 pm

Uwielbiam oglądać czyjeś domy/mieszkania w świątecznej odsłonie. Zawsze złapię trochę inspiracji na przyszły rok 🙂 W tym rok u mnie królują światełka w każdej możliwej postaci 🙂

Odpowiedz
Mariusz 25 grudnia, 2020 - 2:04 pm

Dom piękny i atmosfera świątecznia. Trudno sie nie uśmiechnąć. Światła bardzo jasne i przyjazne!

Odpowiedz
galeriadruku 29 grudnia, 2020 - 3:29 pm

Przepiękny dom! Podoba mi się duża ilość dekoracji i obrazków na ścianie. Dzięki temu ściany nie są puste. Ja ostatnio zrobiłem u siebie fotogalerię zdjęć.

Odpowiedz
Sara 5 stycznia, 2021 - 9:47 am

Coś pięknego… Zawsze podoba mi się, jak ktoś ma tak dużo obrazków i obrazów na ścianach, ale sama nie mam ani odwagi, ani pomysłu, żeby zrobić tak u siebie :/ Ale przynajmniej można oczy nacieszyć i podejrzeć, jak inni mają super zrobione 🙂 Piękny domek.

Odpowiedz
Joanna 6 stycznia, 2021 - 3:04 pm

Przepiękne dekoracje! Ja również w aranżacjach świątecznych przemycam przede wszystkim czerwień, złoto i światełka 🙂

Odpowiedz
Andrzej Napieralski 21 stycznia, 2021 - 1:44 pm

Uwielbiam tego bloga, zawsze znajduję tu masę ciekawych i wartościowych treści, pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej.

Odpowiedz
Aga 10 lutego, 2021 - 9:48 am

Piękne wnętrze, napisz proszę co to za deski na ściane z telewizorem? oraz jak są zamocowane do ściany?
Z góry dizękuję za odpowiedź!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej