fbpx

6 filmów i seriali na Netflix, które warto obejrzeć w jesienne wieczory.

by Home on the Hill
Filmy i seriale na Netflix

Filmy i seriale na Netflix

Wieczory coraz dłuższe, za oknem plucha, czas odpalić Netflix i obejrzeć coś dobrego. Czasami mam wrażenie, że tę platformę mamy przejrzaną wzdłuż i wszerz, że już nic ciekawego tam na nas nie czeka, a jednak potem wpadamy na coś bardzo wciągającego i jest miłe zaskoczenie. Dziś mam dla Was filmy i seriale na Netflix, które warto obejrzeć w te długie jesienne wieczory, Gwarantuję, że Wam się spodobają.

Filmy i seriale na Netflix, które warto obejrzeć w jesienne wieczory

Ikar

Filmy i seriale na Netflix, które warto obejrzeć w jesienne wieczory

Bardzo wciągający dokument opowiadający o aferze dopingowej wśród sportowców. Amerykański kolarz postanawia przetestować środki dopingujące i to udokumentować, aby odkryć prawdę o stosowaniu przez sportowców niedozwolonych substancji. W trakcie jednak kręcenia dokumentu okazuje się, że sprawa jest tak złożona, że eksperyment zamienia się w międzynarodową aferę, a dokument zaczyna przypominać prawdziwy thriller. Koniecznie obejrzyjcie!


Ku jezioru

Serial, który w dzisiejszych czasach wydaje się niezwykle realny, kiedy cały świat walczy z koronawirusem, choć pewnie rok temu napisałabym, że to trochę takie katastroficzne sci -fiction. Moskwę opanowuje nieznana epidemia, która zaczyna się rozszerzać na cały świat. Ci, którzy zapadają na tajemniczą chorobę, nie mają z nią szans — po dwóch, trzech dniach umierają w wielkich mękach. Pandemia jest niezwykle zaraźliwa, wszystko ulega destabilizacja, cały świat opanowuje chaos. W serialu obserwujemy złożone losy grupy ludzi, walczących o przetrwanie. Tematyka jak najbardziej na czasie, więc bardzo Wam polecam. Serial jest naprawdę bardzo dobrze skonstruowany i niezwykle wciągający.


Emily w Paryżu

Filmy i seriale na Netflix, które warto obejrzeć w jesienne wieczory

A tu coś na rozluźnienie, zabawny serial opowiadający o Amerykance, która pracuje w agencji reklamowej i zostaje oddelegowana do Francji, by pomóc w tamtejszej siedzibie firmy. Niestety nie zostaje tam przyjęta z otwartymi ramionami;) Obserwujemy zabawne perypetie, kulturowe zderzenia, dużą dawkę ironii i przede wszystkim piękne obrazki z Paryżu. Fajny, lekki serial, wszystkie odcinki obejrzeliśmy w dwa wieczory.


Proces Siódemki z Chicago

Filmy i seriale na Netflix, które warto obejrzeć w jesienne wieczory

A tu propozycja dramatu sądowego. Pokojowy protest zamienia się w brutalne starcie z policją. Organizatorzy protestu staja przed sądem. Niestety muszą zmierzyć się z wielkimi uprzedzeniami i niesprawiedliwym traktowaniem przez sędziego. Obraz jest niezwykle emocjonujący, momentami zabawny, ale i też smutny. Na jesienny wieczór jak znalazł!


Morderstwo po amerykańsku: zwyczajna rodzina

Filmy i seriale na Netflix, które warto obejrzeć w jesienne wieczory

Dokument obrazujący wielką, rodzinną tragedię. Przyjaciółka, niepokojąc się o swoją koleżankę, z którą nie mogła się przez dłuższy czas skontaktować, zawiadamia policję. Gdy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że samochód stoi w garażu, ale w domu nikogo nie ma. W dodatku w środku znajdują torebkę i komórkę zaginionej. Nie ma żadnego listu, śladu napaści, zaniepokojony mąż nie ma pojęcia, gdzie mogła się podziać jego żona z dwójką małych córeczek. Policja krok po kroku stara się rozwikłać zagadkę, co się mogło z nimi stać. Dokument to zbiór autentycznych nagrań wideo. Bardzo polecam!


Rodzina od zaraz

I na koniec znów coś lżejszego, wspaniały, niezwykle zabawny film o małżeństwie, które postanawia adoptować trójkę rodzeństwa. Bardzo ciepły, mądry film, pokazujący trudy adopcji, początki tworzenia nowej rodziny, dzieciaki po przejściach, którym trudno jest się uporać z całą swoją przeszłością. W dodatku film jest inspirowany prawdziwą historią, więc tym bardziej miło się go ogląda. Jestem pewna, że podczas seansu kilkukrotnie się roześmiejecie, zasmucicie i wzruszycie. Czeka na Was cały wachlarz emocji, naprawdę warto obejrzeć.

Mam nadzieję, że w tym dzisiejszym zestawieniu znajdziecie coś dla siebie. Dajcie koniecznie znać, co Wy ostatnio fajnego oglądaliście, może dorzucicie coś do mojej listy? Do napisania!


Zobacz również:

Najlepsze filmy z 2018 roku


Najlepsze filmy z 2017 roku


Najlepsze filmy z 2016 roku

Zobacz również

1 komentarz

Dorota 21 października, 2020 - 9:17 pm

Emily w Paryżu i Rodzinę od zaraz chętnie obejrzę 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej