fbpx

Lato w domu.

by Home on the Hill

Zapraszam to lato do środka, niechże się rozgości wygodnie, śmiało niech w każdy kąt zagląda. Słońce po podłodze tańczy, polne kwiaty dosłownie każdy wazon zdobią, a jakże one pachną obłędnie! To najprzyjemniejsza woń z możliwych. Na podłodze ścieżka piasku przynoszonego, co chwilę z ogrodu. To nic, zimą się jeszcze na sprzątamy. A teraz wypełniam te ściany wakacjami, rozkładam wokół żółte poduszki, w butelkach ustawiam hortensje, na talerzach warzywa mrugają do nas zachęcająco. No lubię ten dom, gdy jest wypełniony wszystkim tym, co na zewnątrz. Gdy ta zieleń przenika do środka, gdzieś bariera znika pomiędzy tymi światami i tak płynnie te przestrzenie się dopełniają. Zapraszam Was na mnóstwo domowych migawek, tym razem zamiast słów niosę obrazy.

Dekorowanie przestrzeni latem jest proste. Wystarczy przejść się na okoliczną łąkę, a potem wypełnić nią cały dom. Możemy tworzyć wielkie bukiety, jak i rozdzielać pojedyncze gałązki do małych butelek, szklanek, czy słoiczków. Do wazonu idealnie nadają się także pelargonie, zerwane prosto z doniczki. Otwierajmy szeroko okna, wpuszczajmy powiew ciepła, twórzmy naturalne aromaty. Suszmy miętę, lawendę, wykładajmy na wierzch słoneczne tekstylia. Niech dom płynnie łączy się z naturą, z tym, co za oknem, niech i w środku będzie równie kolorowo i radośnie. Uwielbiam to lato w domu, to że wszystko pasuje i nagle jakoś tak lepiej wygląda. Jak zwykle zachęcam Was do bawienia się tą swoją przestrzenią, do dekorowania jej po swojemu, do takiego wnętrzarskiego luzu. Wszystko odpowiednio wyeksponowane może stać się ozdobą, a natura najlepiej się do tego nadaje.

Dużo słońca i radości Kochani moi! 

Zobacz również

5 komentarzy

Ewa 8 sierpnia, 2020 - 10:41 pm

Pięknie!

Odpowiedz
Aneta 9 sierpnia, 2020 - 11:17 pm

Piękny dom ❤️

Odpowiedz
4oze 10 sierpnia, 2020 - 12:39 pm

Nigdy bym nie pomyślał że polne kwiaty i zioła dodają tyle piękna.

Odpowiedz
Eweolo 11 sierpnia, 2020 - 1:39 pm

Bogato zdobione wnętrza, bardzo lubię 🙂 można długo przyglądać się detalom 🙂

Odpowiedz
AlaZ. 27 sierpnia, 2020 - 1:16 pm

Widzę trochę podobieństwa z poprzednim mieszkaniem, ale więcej elementów eko, no i większy rozmach w dużej przestrzeni. Do tego piękne zdjęcia (ciekawe, czym robione) i miły, bezbłędny (na co zwracam uwagę) komentarz. Gratuluję i tak trzymaj!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej