fbpx

Domowo-ogrodowe migawki.

by Home on the Hill

Wróciliśmy. Na górze tona prania, w ogrodzie busz, przez te dwa tygodnie kwiaty i chwasty rozszalały się na dobre. Pootwierałam na szerokość okna, wpuszczam do środka ciepłe czerwcowe powietrze. Matko jak mi dobrze! Kocham wyjazdy, podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc, ale jeszcze bardziej lubię powroty. Cudownie jest mieć to swoje miejsce na ziemi, do którego człowiek wraca jak na skrzydłach. Dom – jedno słowo, a tak wiele ze sobą niesie. Tyle uczuć, emocji, wspomnień i radości. Te ściany po brzegi są nami wypełnione. Muszę się trochę ogarnąć, wrócę niedługo do Was z nowymi postami, obszerną relacją z akcji #urlopwkraju. A na razie jestem tu z małą ilością słów, za to niosę masę zdjęć. Mam dla Was domowo-ogrodowe migawki. Zobaczcie jak te nasze cztery kąty nas przywitały, jakie cuda odkryliśmy w ogrodzie. Miłego oglądania Kochani!

W salonie słońce tańczy po podłodze, moje ulubione piwonie wystają z wazonu, kot ułożył się pod stołem i cały czas zerka na nas z niedowierzaniem, że już jesteśmy z powrotem. Na tarasie donice wypełnione kolorowym kwieciem, rozszalały się zioła, różana rabata obok prezentuje nam milion pączków. Wszędzie coś bzyczy, lata, motyle przysiadają na barierkach, jakby również chciały nas przywitać. Sad za płotem jeszcze większy się wydaje, buchnął zielenią tak, że aż w oczach ta barwa się mieni. Jesteśmy w domu, jesteśmy u siebie. Ależ to dobrze smakuje!

Zobacz również

2 komentarze

Eliza 23 czerwca, 2020 - 1:55 pm

Marzy mi się taki dom 🙂 Właśnie z mężem szukamy domu dla siebie, ale naprawdę trudno znaleźć ten idealny i wymarzony!

Odpowiedz
Małgosia 25 czerwca, 2020 - 12:47 pm

Elizo, znajdź jakikolwiek. Wymarzony sobie po prostu z niego zrobisz 🙂 Powodzenia!
Małgosia

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej