fbpx

Farma.

by Home on the Hill

Odkryliśmy to miejsce przypadkiem. Była ciepła niedziela, przeglądałam internet i znalazłam informację o pewnej farmie. Okazało się, że jest całkiem blisko nas. W dziesięć minut zapakowaliśmy się do samochodu i wyruszyliśmy. A tam prawdziwa magia. Przenieśliśmy się w zupełnie inny świat… Kolorowe dynie czarowały swoim urokiem, pachniało sianem, a pola wokół kusiły barwami. Sceneria stworzona jak z najlepszego filmu. Sielskość, swoboda, niewielka przestrzeń rozbudzająca wyobraźnię. Zadbano o każdy szczegół. Pełne, drewniane skrzynie kolorowych skarbów, wokół aromat zupy dyniowej, pięknie zapakowane dżemy, góra piasku dla dzieci, z boku palenisko. Kłody drewna porozrzucane tworzyły najlepszy na świecie plac zabaw, a jakby było tego mało, można było się jeszcze zgubić w labiryncie zrobionym w polu kukurydzy. No magia. Takie właśnie wspomnienia z dzieciństwa chcę serwować moim dzieciom. Tworzyć dla nich beztroskie obrazki, na ich buziach uśmiechy najpiękniejsze.

Zapraszam Was na spacer, poczujcie ten klimat. Witamy na farmie dyń.

dyniowe love farma dyń farma dyni farma dyniowa dyniowe love

To miejsce to dyniowe love, jeśli jesteście z okolic Gdańska, to naprawdę warto się wybrać.

 

Zobacz również

3 komentarze

Expert 27 września, 2019 - 12:32 pm

W końcu niewielkimi krokami zbliża się Halloween i święto dyni. Nie wiem czy w tym roku będę kupował dynię na dżem albo pyszne ciasto, lecz wyrób gotowy będzie w spiżarni. Szkoda tylko, że zrobiony nie samodzielnie.

Odpowiedz
z-dusza.pl 30 września, 2019 - 1:52 pm

Jakie czarujące miejsce! Bardzo w klimacie netflixowego serialu o Sabrinie, super! 🙂

Odpowiedz
wieso_p 22 października, 2019 - 9:30 am

Tak dżem z dyni jest smakołykiem, którym zajadamy się co roku jesienią. Mój znajomy zasadził dynie także i w tym roku będą gościły w naszej kuchni.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej