fbpx

Wiosenno-wielkanocna odsłona salonu.

by Home on the Hill

Słońce po podłodze tańczy, kwiaty w wazonach rozkwitają, wokół zrobiło się pachnąco i radośnie. Wiosna w środku i na zewnątrz przeplata się ze sobą, uzupełnia, sprawia, że trudno się nie uśmiechnąć. Uwielbiam dekorować tę naszą przestrzeń, wprowadzać do niej sezonowość, odmieniać zgodnie z porą roku. Dziś zapraszam Was na nasze domowe migawki, krótką wycieczkę po naszym salonie.

W tym roku nie szalałam z wielkanocnymi ozdobami, są raczej małym akcentem wplecionym w całość. Gdzieniegdzie jakieś dekoracje, ale w głównej mierze chciałam żeby przede wszystkim było czuć w tym naszym wnętrzu wiosnę. A sposób na to jest bardzo prosty – wystarczy trochę kolorowych poduszek, jasnych pledów, pastelowych wazonów wypełnionych kwiatami i już wokół robi się przyjemniej. Od jakiegoś czasu nie kupuję już nowych dodatków do domu, bawię się tym, co mam, stworzyłam sobie takie stałe sezonowe komplety, do których ewentualnie dodaję jakieś drobne nowości. Mam ulubione tekstylia, wazony, które zawsze czekają na swoją kolej w zależności od pory roku. Wiosną głównie stawiam na pastele, ale tym razem pomieszałam je z kolorem miodowym, który chyba nigdy mi się nie znudzi. Jest u nas radośnie i słonecznie, zdecydowanie w takim wnętrzu czuję się najlepiej.

Dziś nie mam dla Was za wiele słów, za to zapraszam na domowe kadry. Zadomowiliśmy się tu już totalnie, kocham to miejsce całą sobą. To pierwsza Wielkanoc w nowym domu, a wszystko co po raz pierwszy, cieszy najmocniej.

Kochani życzę Wam cudownych Świąt, wypełnionych radością i rodzinnymi chwilami. Cieszcie się wspólną bliskością, słońcem, idźcie na rodzinny spacer i dzielcie uśmiechem. Dużo radości dla Was!

Zobacz również

7 komentarzy

Mia Coman 17 kwietnia, 2019 - 10:55 am

Draga Aleksandra,
Jesteś gotowy na przyjazd wielkanocny. Na wyciągnięcie ręki wszystko wygląda jasno, pięknie i wygodnie. Z wieloma naturalnymi elementami z wiosennymi plamami, dużą ilością zieleni i kwiatami … Nawet nie wiesz, co lubię najbardziej ?! Wszystko !!!
Przytulam cię, Mia

Odpowiedz
Kuba 17 kwietnia, 2019 - 3:00 pm

piękne ciepłe połączenie drewna i koloru białego.

Odpowiedz
Dorota 17 kwietnia, 2019 - 3:26 pm

Bardzo przytulny salon. Świetne są te deski na ścianie

Odpowiedz
Ola 17 kwietnia, 2019 - 5:47 pm

piękne wnętrze 🙂

Odpowiedz
Iwona 26 kwietnia, 2019 - 10:43 pm

Ależ tu przytulnie!

Odpowiedz
Monika 6 maja, 2019 - 2:13 pm

Piękny wystrój

Odpowiedz
Agnieszka 16 maja, 2019 - 11:00 am

Podobają mi się Twoje aranżacje i oryginalny styl. Od razu widać, że w domu mieszka artystka 🙂 Bardzo ładne zdjęcia! Zazdroszczę tak jasnego wnętrza 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej