O!Twórz Mieszkanie – konkurs.

by Home on the Hill
3 komentarze

Czasy, kiedy w każdym domu były te same meble, dodatki i kolory, odeszły w zapomnienie. Już nie jest tak łatwo pomylić własne mieszkanie z domem sąsiada. Dziś coraz więcej osób interesuje się urządzaniem wnętrz. Mamy dostęp do mnóstwa inspiracji, fantastycznych marek, asortyment czasem może przyprawić aż o zawrót głowy. Ale oprócz tego, od jakiegoś czasu obserwuję też coraz większą odwagę, pomysłowość, nasze wnętrza odzwierciedlają nas samych, są nietuzinkowe, klimatyczne i pięknie. Rządzi DIY, rożne style mieszają się ze sobą, a nam dbanie o te swoje cztery kąty sprawia coraz więcej frajdy. Cieszy mnie to ogromnie! Czy interesujecie się designem, dbacie o swoje mieszkanie, a urządzanie go i dekorowanie sprawia Wam mnóstwo satysfakcji? Macie ochotę podzielić się swoim wnętrzem, jesteście dumni z tego jak się prezentuje i chcecie się nim pochwalić? Jeśli tak, to mam dla Was fantastyczną wiadomość – możecie teraz to zrobić, a dodatkowo wygrać nawet trzydzieści tysięcy złotych!

Warto się inspirować, dzielić czymś, w co włożyliśmy masę pomysłów i serca. Teraz jest ku temu idealna okazja. Otwórzcie swoje mieszkania, pokażcie jak wyglądają, pochwalicie się efektami swojej pracy. Właśnie ruszył fantastyczny konkurs O!Twórz Mieszkanie, w którym każdy ma szansę wygrać.

O!Twórz Mieszkanie

Najpiękniejsze mieszkania w Polsce poszukiwane! Usiądź wygodnie, rozejrzyj się wokół. Czy to, co widzisz podoba Ci się? Czy twój dom wygląda dokładnie tak jak marzyłaś? Jaka droga prowadziła do powstania tego wnętrza, jakie historie skrywają Twoje ściany? Domy to odzwierciedlenie nas samych, to ludzie, którzy je tworzą, którzy wkładają w nie swoje pasje, serca i mnóstwo miłości.

Właśnie ruszyła akcja na najpiękniejsze i najciekawsze mieszkanie w Polsce! Masz nietuzinkowe wnętrza? Chcesz opowiedzieć swoją historię? Zgłoś się!

Akcja O!Twórz Mieszkanie ruszyła 11 stycznia 2019 r. Organizatorzy szukają interesujących wnętrz, pełnych ciekawych rozwiązań z zakresu designu i architektury, a także wyjątkowych mieszkańców. Zachęcają, by pochwalić się swoimi pomysłami, doświadczeniami remontowymi i ich efektami. Liczy się nie tylko sam wystrój, ale i dusza mieszkania oraz jego mieszkańcy. Masz ciekawą historię związaną ze swoim mieszkaniem? Opowiedz ją!

Aby wziąć udział wystarczy  wypełnić formularz dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl Należy wysłać zdjęcia mieszkania oraz opisać jego wystrój, proces urządzania, a także swoją historię. Czas nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego 2019r Pokażcie jak wyglądają Wasze domy, ulubione przedmioty, co Wasze wnętrze mówi o Was samych. Zaproście do podróży po Waszych czterech kątach, a być może to właśnie Wy zdobędziecie pierwsze miejsce. Najważniejsze to tylko odważyć się spróbować!

3 finalistów wyłonią prawdziwi pasjonaci i eksperci z zakresu urządzania wnętrz: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl i architekt wnętrz oraz Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska, twórczynie jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce MakeHomeEasier.Pl.

Co możesz wygrać? Dla zwycięzcy przewidziano 30 000 zł oraz tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”. Pozostałe nagrody za drugie i trzecie miejsce to odpowiednio 15 000 zł i 5 000 zł. W konkursie przewidzianych jest także 10 nagród dodatkowych o wartości 1 000 zł.

Głównym organizatorem akcji oraz fundatorem nagród jest PORTA DRZWI. Partnerami: Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze, WP DOM i portal Homebook.pl.

Na stronie konkursu możecie także znaleźć mnóstwo inspiracji, między innymi zdjęcia naszego domu. Co nie ukrywam, sprawiło mi wiele radości i satysfakcji:)

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.

 

Kochani otwieramy swoje mieszkania, robimy zdjęcia, opisujemy naszą historię, pokazujemy światu jak pięknie mieszkamy i zgłaszamy się do konkursu! Proste prawda? Nowy rok, nowy tydzień warto zacząć od podjęcia wyzwania i sprawienia, że nasze marzenia mogą łatwo się ziścić. Trzymam za Was kciuki i do napisania!

*Wpis powstał przy współpracy z firmą PORTA DRZWI.

Zobacz również

3 komentarze

hirszberg 20 stycznia, 2019 - 12:08 pm

Rewelacyjny konkurs -bierzemy w nim udział i wystawiny dwa mieszkania – ciekawe które

Odpowiedz
Wiktoria 21 stycznia, 2019 - 2:32 pm

Super sprawa że są takie inicjatywy, dużo ciekawych inspiracji można będzie zobaczyć, takie projekty z życia wzięte są najlepsze, naturalne 🙂 Na pewno będę śledziła konkurs.

Odpowiedz
Renata 23 stycznia, 2019 - 11:12 am

super wpis !

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej