Hej ho do szkoły by się szło – szkolne gadżety, organizacja rzeczy i meble idealne do pokoju ucznia.

by Home on the Hill
2 komentarze

szkolne gadżety

Już tylko patrzeć jak pierwszy dzwonek zacznie wybijać, a szkolne korytarze wypełni śmiech i dziecięcy gwar.  Czy macie już wyprawki dla swoich pociech? Kto dopiero zaczyna debiutować w tej szkolnej przygodzie? Postanowiłam dziś przygotować dla Was przegląd szkolnych różności, znajdziecie tu przydatne gadżety, rożne organizatory, papiernicze cuda, a także pomysły na pokój dla młodego ucznia, piękne mebelki i inne gadżety, które udało mi się wyszperać w sieci. Zaczynamy!

Sama dobrze pamiętam tę radość, kiedy to byłam dzieciakiem i w sierpniu chodziłyśmy razem z Mamą po sklepach, kupowałyśmy zeszyty z najpiękniejszymi okładkami, zabawne gumki, kolorowe długopisy. Pamiętam jak później tymi skarbami wypełniałam piórnik, z pieczołowitością układam z kredek barwne tęcze, wymyślałam najpiękniejsze kompozycje z tych moich skarbów, pakowałam swój wymarzony plecak, urządzałam biurko i już nie mogłam się doczekać, kiedy to będę mogła zacząć to wszystko w końcu używać. Oczywiście najbardziej cieszyły kompletnie nieprzydatne gadżety, typu kolorowe dziurkacze, długopisy piszące pięcioma kolorami naraz, notesy z księżniczkami i naklejki, które zawsze zdążyłam zużyć nim nadszedł ten pierwszy wrzesień. Ale radość była wielka! Poniżej mam więc dla Was zestawy mniej lub bardziej praktyczne, wszystkie za to idealne dla tych, którzy swoją szkolną przygodę właśnie rozpoczynają, i którzy to teraz z ekscytacją układają te kredki i podpisują swoje zeszyty.

Szkolne gadżety, organizacja rzeczy i meble idealne do pokoju ucznia.

Przybory szkolne

Zaczynamy od najważniejszego, czyli szkolnych przyborów. Przygotowałam dla Was dwa zestawy; jeden dla dziewczynek, drugi dla chłopców. Królują tu śliczne gumki, zeszyty, kredki i inne skarby. Sama chętnie bym to wszystko przygarnęła, a Wy?;)

przybory szkolne dla dziewczynki

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13/14/15

przybory szkolne dla chłopca

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13/14


Worki i plecaki

Mamy już podstawowe przybory, to teraz czas na to, żeby je gdzieś schować. Poniżej znajdziecie najpiękniejsze plecaki i worki, w różnym przedziale cenowym. Ogromnie jestem ciekawa, który najbardziej wpadł Wam w oko?

najpiękniejsze plecaki do szkoły

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13


Akcja organizacja

Musi być też miejsce na przechowywanie tych wszystkich cudów. Poniżej najróżniejsze kolorowe organizery, pastelowe pudełka, kosze i inne niezwykle pożyteczne gadżety.

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13

Pokój ucznia

A może kogoś z Was czeka mały remont? Zdecydowanie to ostatni moment na to, aby urządzić wygodny pokój dla swojego ucznia.  Najważniejsze to oczywiście biurko, jakiś regał do przechowania rzeczy, stworzenie miejsca, gdzie dziecko przyjemnie i łatwo będzie mogło odrabiać lekcje i pogłębiać swoją wiedzę;) Poniżej dwie propozycje; jedna dla dziewczynek, a druga dla chłopców.

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10

1/2/3/4/5/6/7/8


Mam nadzieję, że nasz dzisiejszy post Wam się spodobał, ciekawa jestem czy coś wpadło Wam w oko? Na jakim etapie szkolnych przygotowań jesteście i czyje dziecko właśnie rozpoczyna szkolną przygodę?:) Jak zwykle przesyłam wielkie uściski i do napisania!

Zobacz również

2 komentarze

Agnieszka | lvlupstudio 23 sierpnia, 2017 - 2:05 pm

Na szczęście moja starsza jeszcze w przedszkolu i jej te wszystkie pierdoły niepotrzebne. Ale sobie… sobie kupiłabym wszystko 😀 W Empiku wypatrzyłam z tej kolekcji z piórkami torbę na lunch. Do pracy jak znalazł 🙂
Nas czeka jeszcze remont w pokoju dziewczynek. Wstawiamy łóżko piętrowe, żeby znalazło się miejsce na duże biurko do rysowania. Wreszcie wszystkie akcesoria papiernicze przeniosą się z naszego pokoju do ich królestwa.
Plecak w różyczki – love <3 Szkoda, że za jakiś czas będę musiała przeprowadzić batalię, że nie trzeba mieć wszystkich rzeczy do szkoły w Barbie 😀

Odpowiedz
Marysia 24 sierpnia, 2017 - 12:01 pm

Dzięki za fajne pomysły muszę sprawić jakiś prezent bratankowi zanim wybierze się do szkoły 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Drogi Czytelniku, Chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. W tym dokumencie dowiesz się jakie dane osobowe mogą być przetwarzane oraz w jakim celu to robimy. Znajdziesz również informację jakie prawa przysługują Tobie w związku z przetwarzaniem danych. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony, prosimy Ciebie o akceptację naszej Polityki Prywatności. Akceptuję Czytaj więcej